string(16) "/ubplonka.pl/web" U. B. Płonka - Oriflame - Nowe możliwości zarabiania

O MLM

Zarabiaj pieniądze - zobacz, jakie to proste!

Wierzymy, że kiedy ma się marzenie, duże lub małe, o tym, by zmienić swoje życie na lepsze, powinno się mieć możliwość zrealizowania go bez konieczności inwestowania większych pieniędzy.

W Oriflame opłata rejestracyjna kosztuje mniej więcej tyle samo co filiżanka kawy. Sprzedaż jest równie łatwa, jak polecanie znajomym wspaniałych produktów – za pośrednictwem Katalogu lub narzędzi internetowych – i zbieranie zamówień. Właśnie w ten sposób możesz Zarabiać Pieniądze Dziś – czyli w tym samym dniu, w którym do nas dołączysz!

 

MLM w pigułce

Multi Level Marketing to forma sprzedaży bezpośredniej opartej na sieciach dystrybutorów, sprzedaż odbywa się zazwyczaj w domu klienta, miejscu pracy lub w innych miejscach, poza stałymi punktami sprzedaży detalicznej. Jest to forma sprzedaży detalicznej poza tradycyjną siecią sklepową.

Sprzedaż bezpośrednia jest formą wyjątkową, opartą na kontaktach osobistych, oraz zaufaniu do osoby prezentującej.

Jak się na tym zarabia?

Krytycy MLM zarzucają, że na tym się nie zarabia. Jednak liczby mówią same za siebie. Firmy MLM operują miliardami dolarów. Częścią z tych obrotów dzielą się ze swoimi sprzedawcami. Jak się na tym zarabia?

Sposoby są dwa.

  1. Pierwszy to zysk aktywny – po prostu prowizja od wartości sprzedaży. Ta forma zarabiania dotyczy wszystkich poziomów w MLM. Czy zdecydujesz się zostać Klubowiczką, Konsultantką czy Menadżerem, różnica między ceną w katalogu a ceną hurtową jest Twoim zarobkiem. W Oriflame jest to średnio 20%. Badania pokazują, że ok. 85% Polaków pracujących dla firm MLM traktuje sprzedaż bezpośrednią jako sposób na dorobienie kilkuset złotych do pensji.

    Prawdziwe pieniądze pochodzą jednak z sieci kontaktów.

  2. Drugi to zysk pasywny. Przy zaangażowaniu i wytrwałości w budowaniu struktury po pewnym czasie mamy sieć dystrybucyjną pod sobą. W niej zarobek zależy od realizowania planu marketingowego
    Trzeba też dodać, że wraz z rozwojem sieci, jej członkowie awansują i z czasem zarządzają sporymi strukturami konsultantów i menadżerów. Otrzymują również bonusy motywacyjne – np. wysokie premie, luksusowe samochody, czy zaproszenia na międzynarodowe konferencje.

 

Od razu widać w tym systemie różnicę w stosunku do tzw. piramid finansowych. W marketingu sieciowym zysk pochodzi ze sprzedaży produktów oraz prowizji z własnej sieci dystrybucyjnej. W tzw. piramidach natomiast zysk jest tylko efektem podziału „wpisowego” wnoszonego przez nowych członków struktury. Piramidy kładą nacisk wyłącznie na werbowanie nowych uczestników systemu (którzy wnoszą wpisowe), a nie sprzedaż. MLM jest natomiast niezwykłą, bo opartą na relacjach międzyludzkich, praktyką biznesową.

W Oriflame koszt wejścia jest bardzo niski - wystarczy opłacić wpisowe, jedyne 4.90 zł!

Poznaj KORZYŚCI ze współpracy z Oriflame!

Zobacz, jak wygląda Kariera w Oriflame!

 

KORZYŚCI:

- PODRÓŻE

- BALE

- NAGRODY
FINANSOWE I SAMOCHODY

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ

Zacznij już dziś z Oriflame

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

U.B. Płonka | 2014 | Wszystkie prawa zastrzeżone.