string(16) "/ubplonka.pl/web" U. B. Płonka - Oriflame - Nowe możliwości zarabiania

Zostań Konsultantką - Zarabiaj pieniądze

Zarabiaj pieniądze od pierwszego dnia współpracy z Oriflame! Pokazuj innym Katalogi, zbieraj zamówienia i zachęcaj znajomych do przyłączenia się do nas.

Chcesz odkryć nieograniczone możliwości zarabiania pieniędzy i doskonałej zabawy?

Oriflame oferuje najlepsze na rynku możliwości zarobkowania i pozwala innym zmienić życie na lepsze i spełniać ich własne marzenia.

Jako Konsultant Oriflame będziesz mieć możliwość spotkania innych ludzi, którzy tak jak i Ty zainteresowani są pięknem i własnym biznesem. Możesz liczyć na wsparcie osób, które rozwinęły już swój biznes i teraz szkolą innych z tego zakresu. W przyjaznym otoczeniu poznasz też lepiej nasze produkty oraz skorzystasz z porad ekspertów.

Podróżowanie po świecie to jedno z najpopularniejszych ludzkich marzeń. W parze z sukcesem w Oriflame idą podróże w egzotyczne miejsca – uczestnictwo w wyjątkowych konferencjach. W ciągu roku czeka na Ciebie wiele okazji, by się bawić – ekscytujące seminaria, wydarzenia, bale i wiele więcej.

 

 

Tylko od Ciebie zależy Twoja ścieżka kariery!

Możesz dorabiać do pensji lub założyć własny biznes!

Wyjątkowe możliwości Konsultantki:

  • Program Bonus dla Urody!
  • Łatwiejsza kwalifikacja na tytuł Menadżera!

Dodatkowo dla naszych Klubowiczek wyjątkowe programy premiowe! W tym najnowszy BONUS DLA URODY -

wyjątkowe kosmetyki w zaskakującej cenie przy zamówieniach powyżej 100 punktów!

  • Zbierz 100 punktów w jednym Katalogu i wybierz 1 z 8 nagród z poziomu Brąz za jedyne 9,90 zł.
  • Zbierz 200 punktów w jednym Katalogu i wybierz 2 z 16 nagród z poziomu Brąz oraz Srebro za jedyne 9,90 zł.
  • Zbierz 300 punktów w jednym Katalogu i wybierz 3 z 24 nagród z poziomu Brąz, Srebro i Złoto za jedyne 9,90 zł.

Bonus za zamówienia - Oriflame

 

ZACZNIJ JUŻ DZIŚ
Zapisz się!

Zacznij już dziś z Oriflame

ZARABIAJ PIENIĄDZE!
Zobacz, jakie to proste

Zarabiaj z Oriflame

Skontaktuj się z nami!

Magda Kolasowska, Konsultantka

Kiedy pierwszy raz zetknęłam się z kosmetykami Oriflame była na początku studiów, a ponieważ Szwecja i kraje skandynawskie kojarzyły mi się zawsze z niesamowitą czystością i ekologią to poczułam, że bardzo chciałabym je mieć. Oczywiście wtedy to nie były kosmetyki na kieszeń studenta, więc czemu nie mieć karty i mieć je taniej dla siebie. Przecież jeśli można zaoszczędzić to czemu tego nie zrobić, a przede wszystkim mieć towar z najwyższej półki po bardzo przystępnej cenie. Tak zakochałam się w marce, bo produktów w mojej łazience było coraz więcej, a znajomi odwiedzając mnie pytali czy ja w ogóle znam inne marki.

czytaj więcej

 

Sabina Nawrot, Konsultantka

Moja przygoda z ORIFLAME zaczęła się zupełnie przypadkowo. Pewna znajoma poleciła mi zabieg SPA dłoni. Dość sceptycznie nastawiona umówiłam się telefonicznie z Krysią Korbanek. Zadowolona z efektu i zachęcona rozmową zdecydowałam się zapisać do klubu Oriflame. Zawsze kupowałam kosmetyki, pomyślałam, że można przy okazji trochę zarobić. Do tej pory nie żałuję tej decyzji. Poznałam mnóstwo ciekawych ludzi, byłam na interesujących szkoleniach i wycieczkach organizowanych przez Oriflame. Mam dostęp do rewelacyjnych kosmetyków, na które nie muszę wydawać pieniędzy. Osiągnęłam cel, o którym marzyłam na początku, ale apetyt rośnie w miarę jedzenia i teraz marzy mi się większa grupa i wyższy poziom! Mam 40 lat, troje dzieci, pracuję zawodowo. Obecnie sama zajmuję się domem i dziećmi z racji tego, że mąż pracuje za granicą, a więc można pogodzić dom, pracę i Oriflame. Dla chcącego nic trudnego!

U.B. Płonka | 2014 | Wszystkie prawa zastrzeżone.