string(16) "/ubplonka.pl/web" U. B. Płonka - Oriflame - Nowe możliwości zarabiania

Zostań Menadżerem - Osiągnij sukces!

Chcesz odkryć nieograniczone możliwości zarabiania pieniędzy i doskonałej zabawy?

Zbuduj własny biznes!

Oriflame oferuje najlepsze na rynku możliwości zarobkowania i pozwala innym zmienić życie na lepsze i spełniać ich własne marzenia.

Możliwości, jakie daje Ci Oriflame, przybliżają Cię do realizacji Twoich marzeń

Jako Konsultant Oriflame będziesz mieć możliwość spotkania innych ludzi, którzy tak jak i Ty zainteresowani są pięknem i własnym biznesem. Możesz liczyć na wsparcie osób, które rozwinęły już swój biznes i teraz szkolą innych z tego zakresu. W przyjaznym otoczeniu poznasz też lepiej nasze produkty oraz skorzystasz z porad ekspertów.

Podróżowanie po świecie to jedno z najpopularniejszych ludzkich marzeń. W parze z sukcesem w Oriflame idą podróże w egzotyczne miejsca – uczestnictwo w wyjątkowych konferencjach. W ciągu roku czeka na Ciebie wiele okazji, by się bawić – ekscytujące seminaria, wydarzenia, bale i wiele więcej.

Jednym z najbardziej pożądanych aspektów bycia w Oriflame jest to, iż sama stajesz się dla siebie szefową. Pracujesz tyle ile chcesz, kiedy chcesz i z kim chcesz. Twoje zarobki zależą od twojego zaangażowania i ilości czasu, jaki chcesz poświęcisz na Oriflame. Nikt nie podejmuje za Ciebie decyzji o twoim planie dnia. Ten elastyczny charakter pracy sprawia, że wśród naszych Konsultantów można spotkać studentki, pracowników etatowych, uczniów, emerytów oraz matki, które opiekują się dziećmi. Wśród ponad stutysięcznej grupy Konsultantów są także mężczyźni, którzy z powodzeniem rozwijają swoją karierę w Oriflame.

Możesz też zbudować swój własny biznes, zapraszając innych aby wstąpili do Klubu Oriflame. Twoje zyski pochodzą także z obrotów całej Twojej grupy. Możliwości są nieograniczone!

W Klubie Oriflame nie tylko zarabiasz pieniądze, lecz także rozwijasz się zawodowo i osobiście. Chcemy, abyś dzięki intensywnym szkoleniom i seminariom, które oferujemy, mogła rozwijać swoją karierę i odnosiła coraz większe sukcesy. Pomogą Ci w tym narzędzia wspierające sprzedaż (np. katalogi, karta kolorów, próbki kosmetyków), które przygotowujemy po to, aby praca Konsultantów stała się łatwiejsza i bardziej efektywna. W Klubie Oriflame, pogłębisz swoją wiedzę z zakresu kosmetyki i biznesu.

Oferujemy wielostopniowe szkolenia marketingowe, na których poznasz techniki sprzedaży, sponsorowania, tworzenia biznesplanów, zarządzania grupą, komunikowania się oraz szkolenia kosmetyczne pogłębiające wiedzę z zakresu kosmetyków, ich stosowania, makijażu i pielęgnacji. Po premierze każdego Katalogu, na specjalnym szkoleniu kosmetycznym możecie poznać nowości katalogowe i dowiedzieć się więcej o ich właściwościach.

Oriflame organizuje również corocznie konferencje w egzotycznych miejscach, na które są zapraszani Konsultanci, którzy odnieśli największy sukces w danym roku.

Korzyści Menadżera:

- znaczne zwiększenie korzyści (nawet o 20-30%),

- kontynuacja Bonusu za Awans dla Menedżerów - teraz łatwiej się zakwalifikować!

- łączna wartość nagrów 5750 zł w Bonusie za Awans dla Menedżerów!

Korzyści Dyrektora:

- Zarobki wyższe nawet o 30%. Średni roczny przychód w wysokości 56000 zł na poziomie Dyrektora!

- Możliwość uczestniczenia w corocznym Balu Dyrektorów Oriflame!

Korzyści Złotego Dyrektora:

- Zawobki wyższe nawet o 30% Średni roczny przychód w wysokości 101 000 zł oraz nieograniczone możliwości zarobkowe wraz z wyższymi tytułami!

- Możliwość uczestnictwa w międzynarodowych konferencjach!

- Program Samochodowy Volvo już od poziomu Złotego Dyrektora!

 

Aby osiągnąć sukces, wystarczy wytrwale budować swoją grupę.

Zobacz, jak wygląda Kariera w Oriflame!

Przeczytaj historie naszych Dyrektorów i Liderów:

ZACZNIJ JUŻ DZIŚ
Zapisz się!

Zacznij już dziś z Oriflame

ZARABIAJ PIENIĄDZE!
Zobacz, jakie to proste

Zarabiaj z Oriflame

Skontaktuj się z nami!

Anna Czechorowska, Dyrektor Złoty

Czy trzeba być specjalistą w dziedzinie kosmetologii, żeby odnieść sukces z Oriflame? Przykład Anny udowadnia, że wszystkiego można się nauczyć. A co najważniejsze kariera w Oriflame pozwala na rozwój swoich pasji.
Poznaj Annę Czechorowską, skrzypaczkę w Filharmonii Szczecińskiej  i Niezależnego Dyrektora Oriflame!

czytaj więcej

Małgorzata Domunik, Menadżer

Dzięki pomocy i wsparciu Uli i Bogdana już w ciągu roku stałam się liderem, w ciągu niespełna 2 lat stałam się niezależnym menadżerem klubu Oriflame, a przez ostatni rok udało mi się urodzić i odchować wspaniałą córeczkę. Biznes który stworzyłam daje mi stabilizację i możliwość dalszego rozwoju. Dzięki Oriflame mogę podróżować, poznawać wspaniałych ludzi, żyć w świecie optymistów i tworzyć swój wizerunek, swój biznes. W życiu chwytałam się różnych prac, ale to dzięki Oriflame pracując nie czuję że pracuję w końcu robię to czego całe życie szukałam.

czytaj więcej

Anna Pawlak-Zawadzka, Dyrektor Szafirowy

Współpraca z firmą Oriflame przyniosła mi ogromne korzyści w każdej dziedzinie życia. Mam wspaniałych przyjaciół, osiągnęłam bezpieczeństwo finansowe i niezależność. Mogę realizować marzenia nie tylko swoje, ale także moich najbliższych.

czytaj więcej

Wioletta i Roman Skurzyńscy, Dyrektor Diamentowy

Chcąc założyć rodzinę 19 lat temu trafiliśmy, całkiem przypadkowo do firmy Oriflame. Początek wszystkiemu, dała chęć dorobienia paru złotych na przyjęcie weselne, które planowaliśmy. Nawet nie przypuszczaliśmy, że ta współpraca przerodzi się w coś, co dziś okazało się najlepszą decyzją w naszym życiu towarzyskim i zawodowym, po prostu podjęliśmy szybką decyzję i zaczęliśmy stawiajać pierwsze kroki.
czytaj więcej

Poznaj historie naszych Liderów i Dyrektorów

czytaj więcej

U.B. Płonka | 2014 | Wszystkie prawa zastrzeżone.